UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dodaj jeszcze skoro miałeś taki ubaw z sześćdziesięciu kibiców Concordii (ale normalnych) o grupie patoli z emblematami, ,Olimpii Elbląg '' wpadającej na gościnny występ na stadion i bez żadnej konkretnej przyczyny katuje niczemu winnego kibica Jezioraka. To jest popis kibolski. Splunąć się nie chce w ich kierunku