UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dodaj jeszcze skoro miałeś taki ubaw z sześćdziesięciu kibiców Concordii (ale normalnych) o grupie patoli z emblematami, ,Olimpii Elbląg '' wpadającej na gościnny występ na stadion i bez żadnej konkretnej przyczyny katuje niczemu winnego kibica Jezioraka. To jest popis kibolski. Splunąć się nie chce w ich kierunku


Anuluj