UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Krótko, prosto i na temat. W 2008 roku kupiłem od pewnej wspólnoty mieszkaniowej strych za 7500 zł. Zaadaptowałem na mieszkanie. Koszty ( architekt, pozwolenia, zezwolenia, materiały itp. ) 65000 zł. Teraz mam mieszkanie dwu poziomowe 78 m. Wziąłem kredyt 40000 zł. na 10 lat, już spłaciłem i jestem na czysto. Jestem zwykłym robolem ale pracowitym. I teraz powiedzcie mi jak ja mam się czuć jak jakiś tam Kaczyński chce rozdawać jakimś tam nieudacznikom mieszkania za darmo.


Anuluj