UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kolejny głos prostaka, że obejdą się bez nauczycieli, a ich rola jest nieznacząca w kształceniu. Może rola nauczyciela była nieznacząca w twoim kształceniu, bo po prostu omijałeś szkołę szerokim łukiem, a etap twojej edukacji zakończył się w momencie braku obowiązku uczęszczania do szkoły. A kto przygotowywał te dzieci do egzaminów przez 8 lat? Ty? Nauczyciele powinni być obdarzani szacunkiem, a społeczeństwo powinno się kształcić, by nie być bezwolna masą, by nabyć umiejętności analizy i przesiewania prawdy od fałszu, by mieć własne zdanie poparte logicznymi argumentami. A kto rzucał w szkołę kamieniami, to teraz wypisuje brednie na forum (tak, nauczyciel w klasach 1-3 nauczył cie pisać).

rodzicgimnazjalisty

Anuluj