Wybrany wątek opinii

Gadajcie co chcecie ale to jest moim zdaniem urąganie naszej ludzkiej wolności. Ceny fajek to jakiś kabaret. Ja kupuje lewy tytoń ze wschodu (i to niezły) i sobie kręcę co mnie wychodzi 5 razy taniej niż paczka ze sklepu. Mogą mnie cmoknąć z tymi akcyzami.
Palacz (2018.09.26)
@Palacz - Z czego, myślisz, że państwo (jaśnie państwo) żyje, głównie to akcyzy i podatki przecież, fajki, benzyna alkohol, itp
(2018.09.26)
@Palacz - Państwo zabiera Ci ponad 1/5 Twoich zarobków pod przykrywką ZUS-u i innych ubezpieczeń, resztę płacisz w podatku od żywności, mediów, dóbr wszelakich, ziemi na której stoi Twój dom/mieszkanie a nawet wody, która spadła z nieba - i Ty twierdzisz, że wykiwałeś system? :D
Znak_Baran (2018.09.26)
@Palacz - a z czego i kto jeszcze raz KTO ma płacić za leczenie twojego raka płuc??? a jak nie stać to nie ćpaj
podatnik44 (2018.09.26)
Powrót do komentarzy