UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gadajcie co chcecie ale to jest moim zdaniem urąganie naszej ludzkiej wolności. Ceny fajek to jakiś kabaret. Ja kupuje lewy tytoń ze wschodu (i to niezły) i sobie kręcę co mnie wychodzi 5 razy taniej niż paczka ze sklepu. Mogą mnie cmoknąć z tymi akcyzami.

Palacz

Anuluj