UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gadajcie co chcecie ale to jest moim zdaniem urąganie naszej ludzkiej wolności. Ceny fajek to jakiś kabaret. Ja kupuje lewy tytoń ze wschodu (i to niezły) i sobie kręcę co mnie wychodzi 5 razy taniej niż paczka ze sklepu. Mogą mnie cmoknąć z tymi akcyzami.
Palacz