UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Palacz - a z czego i kto jeszcze raz KTO ma płacić za leczenie twojego raka płuc??? a jak nie stać to nie ćpaj
podatnik44
@Palacz - a z czego i kto jeszcze raz KTO ma płacić za leczenie twojego raka płuc??? a jak nie stać to nie ćpaj
podatnik44