UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Palacz - Z czego, myślisz, że państwo (jaśnie państwo) żyje, głównie to akcyzy i podatki przecież, fajki, benzyna alkohol, itp
@Palacz - Z czego, myślisz, że państwo (jaśnie państwo) żyje, głównie to akcyzy i podatki przecież, fajki, benzyna alkohol, itp