UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gadajcie co chcecie ale to jest moim zdaniem urąganie naszej ludzkiej wolności. Ceny fajek to jakiś kabaret. Ja kupuje lewy tytoń ze wschodu (i to niezły) i sobie kręcę co mnie wychodzi 5 razy taniej niż paczka ze sklepu. Mogą mnie cmoknąć z tymi akcyzami.

Palacz