Wraca Śniadanie na trawie

6
03.07.2025
Wraca Śniadanie na trawie
Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki zaprasza na pierwsze z trzech letnich spotkań w ramach cyklu Śniadania na Trawie 2025. Odbędzie się w niedzielę, 6 lipca, w godz. 10-14 na dziedzińcu Galerii EL. Wstęp wolny.

To swobodne i otwarte wydarzenie, które łączy leniwe piknikowanie z muzyką na żywo i warsztatami artystycznymi. Bierzcie ze sobą rodzinę, przyjaciół, kocyk, coś do jedzenia, planszówki, dzieci i dobre nastawienie. Nie trzeba się zapisywać – po prostu przyjdźcie i spędźcie z nami ten niedzielny czas na trawie.

 

Śniadanie na trawie vol. I

6 lipca 2025, niedziela, godz. 10:00–14:00

Dziedziniec Galerii EL, Elbląg

Wstęp wolny

 

WARSZTATY

„Żądaj (nie)możliwego” – prowadzenie: Ada Brzozowska

Warsztaty twórcze, podczas których uczestnicy będą zachęcani do działania poza schematem i eksperymentowania z formą. Ada Brzozowska – artystka, edukatorka i projektantka – poprowadzi działania otwarte dla wszystkich, bez względu na wiek i doświadczenie.

 

KONCERT NA ŻYWO

JACASZEK / MASASHI YAMAMOTO

Ambientowo-elektroniczny duet dwóch artystów eksperymentujących z dźwiękiem, ciszą i nastrojem. Michał Jacaszek to polski kompozytor muzyki elektronicznej i filmowej, znany z tworzenia subtelnych pejzaży dźwiękowych.
   Masashi Yamamoto to japoński artysta dźwiękowy i gitarzysta – razem tworzą wyjątkowy, kameralny projekt, który zabrzmi po raz pierwszy w Elblągu.

 

KULINARIA

O jedzenie zadba elbląska Malva – na miejscu znajdziecie coś pysznego i lokalnego, ale zachęcamy też do przyniesienia własnych koszyczków i dzielenia się tym, co lubicie najbardziej.

 

PRAKTYCZNIE:

Spotykamy się na zielonym dziedzińcu Galerii EL – będą dostępne leżaki i pufy.

Wszystkie aktywności są otwarte i bezpłatne.

Śniadanie na Trawie vol. 2 – 20 lipca 2025 – szczegóły wkrótce!

 

Zrealizowano przy współudziale finansowym Samorządu Miasta Elbląga.

Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

o której godzinie koncert Jacaszek/Yamamoto ?
(2025.07.03)
o 12.00! Zapraszamy!
SLS (2025.07.03)
Uwaga bo przyniosą hahaha!!! Raczej jak zwykle przyjdą nażreć się za darmo!!!!!
(2025.07.03)
Przyjdź i Ty :) "NAŻRYJ SIĘ" za darmo i bądź szczęśliwy :)
pilafek4 (2025.07.04)
@pilafek4 - Nie potrzebuję tak jak wy że tylko patrzycie gdzie się nachapac za darmo mi że na kasę nie narzekacie. Przykład wigilia dla ubogich na placu Dworcowym w Elblągu gdzie biedni mogą coś dostać a wy się pchacie bo za darmo!!!!!
(2025.07.05)
No ja jestem przecież zawsze, przebrany za żula, już tydzień wcześniej przestaje się myć i wtapiam się w krajobraz dworca. Dobrze że mogę zawszę wcześniej wziąć urlop żeby to wszystko zorganizować i nie zostać zdemaskowany xD
pilafek4 (2025.07.05)