UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No ja jestem przecież zawsze, przebrany za żula, już tydzień wcześniej przestaje się myć i wtapiam się w krajobraz dworca. Dobrze że mogę zawszę wcześniej wziąć urlop żeby to wszystko zorganizować i nie zostać zdemaskowany xD

pilafek4