Wybrany wątek opinii
Uwaga bo przyniosą hahaha!!! Raczej jak zwykle przyjdą nażreć się za darmo!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Przyjdź i Ty :) "NAŻRYJ SIĘ" za darmo i bądź szczęśliwy :)
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@pilafek4 - Nie potrzebuję tak jak wy że tylko patrzycie gdzie się nachapac za darmo mi że na kasę nie narzekacie. Przykład wigilia dla ubogich na placu Dworcowym w Elblągu gdzie biedni mogą coś dostać a wy się pchacie bo za darmo!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
No ja jestem przecież zawsze, przebrany za żula, już tydzień wcześniej przestaje się myć i wtapiam się w krajobraz dworca. Dobrze że mogę zawszę wcześniej wziąć urlop żeby to wszystko zorganizować i nie zostać zdemaskowany xD
Do moderacji
Odpowiedz
1
0