UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@pilafek4 - Nie potrzebuję tak jak wy że tylko patrzycie gdzie się nachapac za darmo mi że na kasę nie narzekacie. Przykład wigilia dla ubogich na placu Dworcowym w Elblągu gdzie biedni mogą coś dostać a wy się pchacie bo za darmo!!!!!