UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@pilafek4 - Nie potrzebuję tak jak wy że tylko patrzycie gdzie się nachapac za darmo mi że na kasę nie narzekacie. Przykład wigilia dla ubogich na placu Dworcowym w Elblągu gdzie biedni mogą coś dostać a wy się pchacie bo za darmo!!!!!