Galeria pod psem i kotem (Odc.78)

3
03.11.2019
Galeria pod psem i kotem (Odc.78)
Browar (po lewej) i Nefra (fot. Schronisko w Elblągu)
Jedne uwielbiają się bawić, drugie wolą spokojniej spędzać czas. Niektóre od razu nawiązują nić przyjaźni, inne potrzebują nieco więcej czasu. Wszystkie łączy to, że czekają na kogoś, dla kogo będą ważne. Zwierzaki z elbląskiego schroniska najbardziej potrzebują ciepłego domu, w którym będą szczęśliwe. Może znajdą go u was?

Dziś przedstawiamy Wam te dwa cudne stworzenia: Nefrę oraz Browara. 

 

Nefra do schroniska trafiła niecałe dwa tygodnie temu. 

"Powiedziano nam, że suczka przybłąkała się kilka dni wcześniej do jednego z mieszkańców ulicy Witkiewicza" - tak opisują ją pracownicy Schroniska. - "Nefra to duża suczka, która ma około 1 roku. Jest wesołym, przyjaznym i wylewnym w stosunku do ludzi psem". 

 

Browar w Schronisku znalazł się w połowie października. Miał uraz tylnej łapki, jednak prześwietlenie nie wykazało żadnych zmian. 

"Browar to oswojony kociak, który ma około 5-6 miesięcy. Jest przymilnym, lgnącym do ludzi mruczkiem, który skradł serca wszystkich pracowników schroniska. W kontakcie z człowiekiem jest delikatny - nie drapie, nie gryzie, pozwala się tulić i brać na ręce. Jest czysty - zawsze załatwia się do kuwety" - tak opowiadają o nim pracownicy Schroniska. 

 

Zobacz więcej zdjęć Nefry oraz Browara. 

mw

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Chyba nigdy nie zrozumiem jak można zwierzaka oddać do schroniska bądz pozbyć się go w jakkolwiek inny sposób. Serce mi pęka jak widuję te artykuły z tymi wszystkimi zwierzakami. Niby człowiek osoba myśląca a głupszy jeden z drugim od nawet nie wiadomo czego. Wstyd mi za ludzi :(
Elblążanka93 (2019.11.03)
Nefra ma piękne oczy;)
(2019.11.04)

info

0  
  0
Moje serce też pęka na widok porzuconych zwierząt czekających na miłość,mam dwa psiaki ze schroniska które szalenie kocham
(2019.11.05)