UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chyba nigdy nie zrozumiem jak można zwierzaka oddać do schroniska bądz pozbyć się go w jakkolwiek inny sposób. Serce mi pęka jak widuję te artykuły z tymi wszystkimi zwierzakami. Niby człowiek osoba myśląca a głupszy jeden z drugim od nawet nie wiadomo czego. Wstyd mi za ludzi :(
Elblążanka93