UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chyba nigdy nie zrozumiem jak można zwierzaka oddać do schroniska bądz pozbyć się go w jakkolwiek inny sposób. Serce mi pęka jak widuję te artykuły z tymi wszystkimi zwierzakami. Niby człowiek osoba myśląca a głupszy jeden z drugim od nawet nie wiadomo czego. Wstyd mi za ludzi :(

Elblążanka93