Wybrany wątek opinii
Chyba nigdy nie zrozumiem jak można zwierzaka oddać do schroniska bądz pozbyć się go w jakkolwiek inny sposób. Serce mi pęka jak widuję te artykuły z tymi wszystkimi zwierzakami. Niby człowiek osoba myśląca a głupszy jeden z drugim od nawet nie wiadomo czego. Wstyd mi za ludzi :(
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
Moje serce też pęka na widok porzuconych zwierząt czekających na miłość,mam dwa psiaki ze schroniska które szalenie kocham
Do moderacji
Odpowiedz
0
0