Wybrany wątek opinii

Chyba nigdy nie zrozumiem jak można zwierzaka oddać do schroniska bądz pozbyć się go w jakkolwiek inny sposób. Serce mi pęka jak widuję te artykuły z tymi wszystkimi zwierzakami. Niby człowiek osoba myśląca a głupszy jeden z drugim od nawet nie wiadomo czego. Wstyd mi za ludzi :(
Elblążanka93 (2019.11.03)
Moje serce też pęka na widok porzuconych zwierząt czekających na miłość,mam dwa psiaki ze schroniska które szalenie kocham
(2019.11.05)
Powrót do komentarzy