Elbląski pułk gra z WOŚP
W nadchodzącą niedzielę, 28 stycznia, Elbląski Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny Wschód dołączy do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, angażując się w pomoc dla potrzebujących. Zgodnie z decyzją wicepremiera – ministra obrony narodowej żołnierze powracają do wsparcia i pomocy społecznej.