UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wojsko zawsze na rozkaz. Za PiSu był zakaz grania a teraz jest nakaz grania z orkiestrą. Jak rozkaz to rozkaz!
Wojsko zawsze na rozkaz. Za PiSu był zakaz grania a teraz jest nakaz grania z orkiestrą. Jak rozkaz to rozkaz!