A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No tak koszty wojska zyski rodziny Owsiaków. Już mnie nic nie dziwi w tym bantustanie zwanym Polską. Już widziałem żołnierzy WOT noszących na dworcach trójmiasta bagaże Ukraińcom - w pierwszym półroczu akcji denazyfikacyjnej na Ukrainie
Nr mojego konta 04 2346 8906 4523 0000 3457 0902 wpłacaj różnice między 5 zł a tym co będzie na stacjach
Postrzelać też będzie można?
@Gggyt - ok.24 mln zł.
Pisiory jak macie pisać głupoty to lepiej nic nie piszcie. Idźcie do Republiki.