Wybrany wątek opinii
Wojsko zawsze na rozkaz. Za PiSu był zakaz grania a teraz jest nakaz grania z orkiestrą. Jak rozkaz to rozkaz!
Do moderacji
Odpowiedz
13
13
A tobie zawsze źle. Wojsko gra z WOŚP bo ma nakaz, wojsko nie gra reż źle boa zakaz...
Do moderacji
Odpowiedz
9
4