Wybrany wątek opinii

Wojsko zawsze na rozkaz. Za PiSu był zakaz grania a teraz jest nakaz grania z orkiestrą. Jak rozkaz to rozkaz!
(2024.01.25)
A tobie zawsze źle. Wojsko gra z WOŚP bo ma nakaz, wojsko nie gra reż źle boa zakaz...
(2024.01.25)
Powrót do komentarzy