Podczas konferencji uczestnicy wysłuchać prelekcji na temat cyberprzemocy i hejtu. Zostaną też przedstawione wyniki ankiety na ten temat. Do udziału w spotkaniu zapraszają prezydent Elbląga, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i komendant miejski policji w Elblągu. Wstęp wolny.