Będą rozmawiać o hejcie

6
26.05.2025
Będą rozmawiać o hejcie
Fot. Anna Dembińska, arch. portEl.pl
We wtorek, 27 maja, o godz. 11 w Ratuszu Staromiejskim odbędzie się konferencja o tym, jak przeciwstawić się cyberprzemocy. To element programu „Bezpieczny Elbląg”.

Podczas konferencji uczestnicy wysłuchać prelekcji na temat cyberprzemocy i hejtu. Zostaną też przedstawione wyniki ankiety na ten temat. Do udziału w spotkaniu zapraszają prezydent Elbląga, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i komendant miejski policji w Elblągu. Wstęp wolny.

 

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

OO to pierwsze musicie iść do Sejmu Senatu i ministerstw a także do mediów===oni mają prymat w hejcie dla ludzi o odmiennych poglądach politycznych, wyznaniu, wartościach moralnych, etycznych ! Zresztą a i wy sami to uprawiacie hejt i sprzyjacie kiedy są obrażani szykanowani katolicy, osoby o prawicowych poglądach, patrioci.
(2025.05.26)
Masz rację. Popieram
(2025.05.26)

info

5  
  1
Głównymi prelegentami będą członkowie ruchy 8 gwiazdek oraz strajku kobiet, choć to ta sama klika...
Poinformowany (2025.05.26)

info

10  
  3
Najwięcej hejtu jest w polityce i w mediach.
(2025.05.27)

info

6  
  1
dlaczego na zdjęciu nie ma nikogo z PIS, oni nie hejtują?
(2025.05.27)
pis-y nie hejtują?hehe, dobre. Wystarczyło popatrzec na wczorajsze zachowanie dziadka pisowskiego na targowisku, który powinien w tym wieku RÓŻANIEC w ręku trzymac, a nie propagandowe gazetki i kłócić się ze wszystkimi, którzy mają racje.
heh (2025.05.28)