UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pis-y nie hejtują?hehe, dobre. Wystarczyło popatrzec na wczorajsze zachowanie dziadka pisowskiego na targowisku, który powinien w tym wieku RÓŻANIEC w ręku trzymac, a nie propagandowe gazetki i kłócić się ze wszystkimi, którzy mają racje.

heh

Anuluj