Wybrany wątek opinii

OO to pierwsze musicie iść do Sejmu Senatu i ministerstw a także do mediów===oni mają prymat w hejcie dla ludzi o odmiennych poglądach politycznych, wyznaniu, wartościach moralnych, etycznych ! Zresztą a i wy sami to uprawiacie hejt i sprzyjacie kiedy są obrażani szykanowani katolicy, osoby o prawicowych poglądach, patrioci.
(2025.05.26)
dlaczego na zdjęciu nie ma nikogo z PIS, oni nie hejtują?
(2025.05.27)
pis-y nie hejtują?hehe, dobre. Wystarczyło popatrzec na wczorajsze zachowanie dziadka pisowskiego na targowisku, który powinien w tym wieku RÓŻANIEC w ręku trzymac, a nie propagandowe gazetki i kłócić się ze wszystkimi, którzy mają racje.
heh (2025.05.28)
Powrót do komentarzy