Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
13
5
dlaczego na zdjęciu nie ma nikogo z PIS, oni nie hejtują?
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
pis-y nie hejtują?hehe, dobre. Wystarczyło popatrzec na wczorajsze zachowanie dziadka pisowskiego na targowisku, który powinien w tym wieku RÓŻANIEC w ręku trzymac, a nie propagandowe gazetki i kłócić się ze wszystkimi, którzy mają racje.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0