UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

OO to pierwsze musicie iść do Sejmu Senatu i ministerstw a także do mediów===oni mają prymat w hejcie dla ludzi o odmiennych poglądach politycznych, wyznaniu, wartościach moralnych, etycznych ! Zresztą a i wy sami to uprawiacie hejt i sprzyjacie kiedy są obrażani szykanowani katolicy, osoby o prawicowych poglądach, patrioci.


Anuluj