Zatrzymali podejrzanych i odzyskali skradzione elektronarzędzia, sprzęt wędkarski i RTV
Fot. KMP w Elblągu
Policjanci z Elbląga zatrzymali dwóch podejrzanych o włamania, kradzieże i paserstwo. Przestępstwa miały miejsce na terenie miasta. Zatrzymani to mężczyźni w wieku 18 i 31. Śledczy szacują, że mieli na swoim koncie nawet kilkadziesiąt czynów. Udowodniono im już 12 włamań i kradzieży. Policjanci odzyskali elektronarzędzia, sprzęt wędkarski oraz sprzęt RTV. Wszystko można odebrać w komendzie.