A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Muk - Dzięki
@Elg. - Wiesz, też możesz skorzystać z tego wszystkiego za friiiii !!! Ciekawe, co wtedy byś powiedział? Nie pisz bzdur, bo skoro jest tak dobrze tam, to czemu nie skorzystasz?
@myk - Kara śmierci(pobieranie nadających się organów do przeszczepów)Ręczna Melioracja Żuław, Kamieniołomy itp. , Prace w hospicjach, szpitalach. Wszystko uzależnione od przestępstwa. A jeśli taki delikwent nie zgodzi się pracować to stawka żywieniowa taka jak w Państwowym szpitalu i podłoga do spania.
@friii to nie znaczy dobrze - Powiedz to właścicielom skradzionych przedmiotów i innym ofiarom przestępców nie jednokrotnie recydywistów.
A co z rowerami kradzionymi ostatnio na masową skalę?
skup złomu okradli?
@Elg. - Muk ma rację, to co piszesz to jakiś wyrwany z rzeczywistości bełkot.
i lombardy straciły towar