UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@myk - Myk, ty nie dyskutuj z malkontentami bo jak w tym dowcipie o gł. .. .. to sprowadzą Cię do swojego poziomu a potem pokonają doświadczeniem. Wg nich nie należey łapać, sądzić i wsadzać do więzienia i wtedy podatnik nie będzie płacił na ich utrzymanie. Mam czasami wrażenie, czytając różne komentaże że internet powinien być na koncesję jak np na broń i co najmniej 500 - 1000 zł na miesiąc. Ograniczyłoby się wtedy trochę tego debi. .. .. u

Muk