Wybrany wątek opinii
Brawo Policja. Teraz wikt opierunek ciepła cela czyściutka pościel opieka lekarska itd. Wszystko za friiiii. Podatnik sponsoruje.
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
@Elg. - No a co TY proponujesz?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@myk - Myk, ty nie dyskutuj z malkontentami bo jak w tym dowcipie o gł. .. .. to sprowadzą Cię do swojego poziomu a potem pokonają doświadczeniem. Wg nich nie należey łapać, sądzić i wsadzać do więzienia i wtedy podatnik nie będzie płacił na ich utrzymanie. Mam czasami wrażenie, czytając różne komentaże że internet powinien być na koncesję jak np na broń i co najmniej 500 - 1000 zł na miesiąc. Ograniczyłoby się wtedy trochę tego debi. .. .. u
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Muk - Dzięki
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Elg. - Wiesz, też możesz skorzystać z tego wszystkiego za friiiii !!! Ciekawe, co wtedy byś powiedział? Nie pisz bzdur, bo skoro jest tak dobrze tam, to czemu nie skorzystasz?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@myk - Kara śmierci(pobieranie nadających się organów do przeszczepów)Ręczna Melioracja Żuław, Kamieniołomy itp. , Prace w hospicjach, szpitalach. Wszystko uzależnione od przestępstwa. A jeśli taki delikwent nie zgodzi się pracować to stawka żywieniowa taka jak w Państwowym szpitalu i podłoga do spania.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@friii to nie znaczy dobrze - Powiedz to właścicielom skradzionych przedmiotów i innym ofiarom przestępców nie jednokrotnie recydywistów.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Elg. - Muk ma rację, to co piszesz to jakiś wyrwany z rzeczywistości bełkot.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0