UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak mi garaż obrobili a ja im jeszcze powiedziałem kto to zrobił to odzyskałem tylko część rzeczy a sprawę umorzyli. Złodzieje się śmieją im w oczy. Gdzie sprawiedliwość? Po co oni w ogóle są? aby ludzi pałować jak im politycy będą kazać?


Anuluj