Podczas zatrzymania obu mężczyzn na terenie Elbląga funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji zabezpieczyli blisko 1,4 kg mefedronu, kilogram marihuany, kilogram kokainy, 1700 tabletek 2CB a także 7 litrów płynnej amfetaminy. W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn - 24-latka i 32-latka. Sąd zdecydował o ich aresztowaniu na trzy miesiące.
- Obu mężczyznom zarzuca się wprowadzenie do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Może im grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności – informuje nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.
Rynkowa wartość narkotyków to około 500 tys. zł.