Wpadli z kilkoma kilogramami narkotyków

24
15.10.2025
Wpadli z kilkoma kilogramami narkotyków
(fot. KMP Elbląg)
Około pół miliona złotych są warte narkotyki, które na terenie Elbląga zabezpieczyli policjanci z wydziału kryminalnego miejscowej komendy.. W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn, który sąd aresztował na trzy miesiące.

Podczas zatrzymania obu mężczyzn na terenie Elbląga funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji zabezpieczyli blisko 1,4 kg mefedronu, kilogram marihuany, kilogram kokainy, 1700 tabletek 2CB a także 7 litrów płynnej amfetaminy. W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn - 24-latka i 32-latka. Sąd zdecydował o ich aresztowaniu na trzy miesiące.

- Obu mężczyznom zarzuca się wprowadzenie do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Może im grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności – informuje nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Rynkowa wartość narkotyków to około 500 tys. zł.

 

 

 

red. na podst. informacji KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy to ten od srebrnej beemki?
Goebdj (2025.10.15)

info

7  
  1
Kary za ten proceder są zbyt niskie. Takie mamy efekty tego procederu.
(2025.10.15)
Proceder, procederowi, procederu, ale jakie mamy efekty?, aha takie, bardzo cenny wpis.
(2025.10.15)
Handel w Elblągu za przyzwoleniem kwitnie i to wiadomo nie od dziś.
(2025.10.15)

info

14  
  2
jedno pismo do kancelarii i batyr ułaskawi
(2025.10.15)
Kolejka do ułaskawień długa. Większość katoprawicy, kler, kibole, handlarze narkotykow, przemytnicy, sut3nerzy...
(2025.10.15)

info

13  
  21
Od lat powtarzam i będę dalej powtarzał... walka z wiatrakami. Zamkną ich i co? Dragi i tak cały czas na wyciągnięcie ręki.
kkkkk1 (2025.10.15)

info

12  
  1
Krócej było napisać, że cała prawica i jej elektorat :)
(2025.10.15)

info

7  
  13
To państwo tak jak UE to tylko Ble, ble, ble. Wszyscy udają, że z czyś walczą. Ten RAK na się dobrze i rozwija się. Bo KOMUŚ na tym zależy. Zrobić tak, jak jest w krajach, gdzie takie elementy bezwzględnie eliminuje się. Ale tu? Byłby krzyk, gdzie prawa człowieka. A gdzie są prawa poszkodowanych? Nawet KK nie chce widzieć praw poszkodowanych.
(2025.10.15)

info

5  
  4
Skąd oni?
Wierka (2025.10.15)