UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To państwo tak jak UE to tylko Ble, ble, ble. Wszyscy udają, że z czyś walczą. Ten RAK na się dobrze i rozwija się. Bo KOMUŚ na tym zależy. Zrobić tak, jak jest w krajach, gdzie takie elementy bezwzględnie eliminuje się. Ale tu? Byłby krzyk, gdzie prawa człowieka. A gdzie są prawa poszkodowanych? Nawet KK nie chce widzieć praw poszkodowanych.