UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od lat powtarzam i będę dalej powtarzał... walka z wiatrakami. Zamkną ich i co? Dragi i tak cały czas na wyciągnięcie ręki.
kkkkk1
Od lat powtarzam i będę dalej powtarzał... walka z wiatrakami. Zamkną ich i co? Dragi i tak cały czas na wyciągnięcie ręki.
kkkkk1