UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od lat powtarzam i będę dalej powtarzał... walka z wiatrakami. Zamkną ich i co? Dragi i tak cały czas na wyciągnięcie ręki.

kkkkk1

Anuluj