UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To państwo tak jak UE to tylko Ble, ble, ble. Wszyscy udają, że z czyś walczą. Ten RAK na się dobrze i rozwija się. Bo KOMUŚ na tym zależy. Zrobić tak, jak jest w krajach, gdzie takie elementy bezwzględnie eliminuje się. Ale tu? Byłby krzyk, gdzie prawa człowieka. A gdzie są prawa poszkodowanych? Nawet KK nie chce widzieć praw poszkodowanych.