Wciąż jeździmy za szybko

15
27.04.2020
Wciąż jeździmy za szybko
W miniony weekend funkcjonariusze zatrzymali 17 kierowców, którzy jechali zdecydowanie za szybko. Aż 12 z nich dwukrotnie przekroczyło dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

Najwięcej wykroczeń policjanci odnotowali w piątek oraz w sobotę. Rekordzista jechał motocyklem honda al. Jana Pawła II. Miał na liczniku 131 km/h na ograniczeniu do pięćdziesiątki.

Pozostałe kontrole miały miejsce między innymi na ulicy Browarnej, Piłsudskiego oraz na terenie gmin: Godkowo, Rychliki, Pasłęk. Wszyscy kierowcy stracili prawa jazdy na trzy miesiące. Otrzymali mandaty po 500 zł i po 10 punktów karnych.

Policjanci apelują do kierowców o rozsądek. Nadmierna prędkość to główna przyczyna wypadków.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
sprawdźcie jak policjanci bez sygnałów jeżdżą i jak lubią najeżdżać na bagażnik
(2020.04.27)

info

3  
  1
Na tyle ustawodawca wycenił ludzkie życie. Bandyci drogowi w Polsce są bezkarni.
mm263 (2020.04.27)
A co z tymi co jeżdżą motocyklami bez fabrycznych tłumików?
(2020.04.27)
Nagrywać, nagrywać i jeszcze raz nagrywać. Kamer boją się jak ognia.
(2020.04.27)

info

2  
  1
Te czasy jak się pruło 180 po Dąbka już nie wrócą
Qbica (2020.04.27)

info

1  
  0
Wciąż jeździmy za szybko, czyżby??? To jak to jest, że wciąż jeżdżą za szybko??? Czyż Policja nie miała na to wpływu??? Wszystko wskazuje, że właśnie tak jest, niestety. Do kogo można mieć pretensje, że kierowcy jeżdżą za szybko?
(2020.04.27)

info

0  
  0
Trudno czasami uwierzyć w te dane patrząc jak jeżdżą. .. .w podelbląskich miejscowościach !!!
(2020.04.27)

info

0  
  0
Podajcie w końcu prawdziwe statystyki przyczyn wypadków ! Na której pozycji znajdzie się prędkość ? Dlaczego polowania organizowane są w miejscach bezpiecznych pod względem inzynierii bezpieczeństwa drogowego, a w miejscach o największych statystykach wypadkowości nie ma kontroli ?
(2020.04.27)
tak szybko nie mozna jezdzic zycie jest tylko jedno
stefanik (2020.04.28)
@stefanik - l1tbnzp2xjzkaeasmyaajnmjufw
martusia24 (2020.04.28)