Wybrany wątek opinii
Na tyle ustawodawca wycenił ludzkie życie. Bandyci drogowi w Polsce są bezkarni.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@mm263 - "Bandyci drogowi w Polsce są bezkarni. "-- To prawda !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0