UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wciąż jeździmy za szybko, czyżby??? To jak to jest, że wciąż jeżdżą za szybko??? Czyż Policja nie miała na to wpływu??? Wszystko wskazuje, że właśnie tak jest, niestety. Do kogo można mieć pretensje, że kierowcy jeżdżą za szybko?