UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wciąż jeździmy za szybko, czyżby??? To jak to jest, że wciąż jeżdżą za szybko??? Czyż Policja nie miała na to wpływu??? Wszystko wskazuje, że właśnie tak jest, niestety. Do kogo można mieć pretensje, że kierowcy jeżdżą za szybko?