15
27.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Dlaczego polowania organizowane są w miejscach bezpiecznych pod względem inzynierii bezpieczeństwa drogowego, a w miejscach o największych statystykach wypadkowości nie ma kontroli ?"- Myślisz, że ten, co jeździ za szybko będzie jeździł wolniej w zależności od miejsca - no zastanów się człowieku !!!!! Każda miejsce jest dobre, gdzie można skutecznie wyłapać tych z ciężką nogą, a wszędzie ich pełno !!!! Twoje pretensje są kompletnie nieuzasadnione !!!
(2020.04.28)

info

2  
  0
@mm263 - "Bandyci drogowi w Polsce są bezkarni. "-- To prawda !!!!!
(2020.04.28)
Dziś prawdziwych piratów już nie ma.
Maryla R. (2020.04.28)

info

1  
  0
A co cie to interesuje ?
Pan z motocykla (2020.04.28)
Tylko niebotyczne kary, odpowiedzialność cywilna za leczenie i śmierć spowodowaną przez kierowców / głównie młodzi w rzęchach BMW i AUDI / przepadek samochodu na rzecz odszkodowań. Tych cwaniaków co zmieniają pas i zajeżdżają drogę aby zdążyć na światłach, zabierać prawo jazdy na 2 lata. @MO
(2020.04.29)

info

1  
  0