A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Dlaczego polowania organizowane są w miejscach bezpiecznych pod względem inzynierii bezpieczeństwa drogowego, a w miejscach o największych statystykach wypadkowości nie ma kontroli ?"- Myślisz, że ten, co jeździ za szybko będzie jeździł wolniej w zależności od miejsca - no zastanów się człowieku !!!!! Każda miejsce jest dobre, gdzie można skutecznie wyłapać tych z ciężką nogą, a wszędzie ich pełno !!!! Twoje pretensje są kompletnie nieuzasadnione !!!
@mm263 - "Bandyci drogowi w Polsce są bezkarni. "-- To prawda !!!!!
Dziś prawdziwych piratów już nie ma.
A co cie to interesuje ?
Tylko niebotyczne kary, odpowiedzialność cywilna za leczenie i śmierć spowodowaną przez kierowców / głównie młodzi w rzęchach BMW i AUDI / przepadek samochodu na rzecz odszkodowań. Tych cwaniaków co zmieniają pas i zajeżdżają drogę aby zdążyć na światłach, zabierać prawo jazdy na 2 lata.
@MO