Mieli za ciężką nogę
fot. policja
Policjanci z ruchu drogowego w Elblągu zatrzymali wczoraj dwóch kierowców. Przekroczyli dwukrotnie dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Stracili prawa jazdy i zostali ukarani mandatami. Policjanci ostrzegają przed brawurą i przypominają, że nadmierna prędkość to główna przyczyna wypadków.