Wybrany wątek opinii

Gronowo Elbląskie ulica Świerkowa nadal ciężki sprzęt gna ile fabryka dała. Wiecie kiedy policja przyjeżdża tam z kontrolami? O północy, kiedy już nic nie jeździ. Brawo Policja! Jesteście do niczego!
Gosc45987 (2020.08.26)
@Gosc45987 - Z GE ciężki sprzęt na Białoruś leci, mają zgodę.
(2020.08.26)
@Gosc45987 - Volvo GKS 83EM z narkotykami.
(2020.08.26)
@Gosc45987 - - Brawo Policja! Jesteście do niczego! - Tu pełna zgoda !!!
(2020.08.28)
Powrót do komentarzy