UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Wikrowie i Wiktorowie byli panowie policjanci? Jeżeli nie, to proponuję częściej tam przyjeżdżać w miejsca, gdzie są ograniczenia prędkości,
W Wikrowie i Wiktorowie byli panowie policjanci? Jeżeli nie, to proponuję częściej tam przyjeżdżać w miejsca, gdzie są ograniczenia prędkości,