UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Wikrowie i Wiktorowie byli panowie policjanci? Jeżeli nie, to proponuję częściej tam przyjeżdżać w miejsca, gdzie są ograniczenia prędkości,


Anuluj