UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najgorzej że wszyscy byli trzeźwi. I jak to będzie wyglądało w statystykach ? "Jak g. .. w lesie"cytując klasyka.
Najgorzej że wszyscy byli trzeźwi. I jak to będzie wyglądało w statystykach ? "Jak g. .. w lesie"cytując klasyka.