A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak można mieć za ciężką nogę? Jeżeli ktoś ma jakieś schorzenie to jest to naśmiewanie się z ludzkiej ułomności.
Ciężka noga i pusto w głowie - to rzeczywiście choroba !
@Gosc45987 - - Brawo Policja! Jesteście do niczego! - Tu pełna zgoda !!!