UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trudno jest zrozumieć, że tyle mówi się o dwóch miejscowościach wymienionych wyżej a tam w dalszym ciągu ci sami kierowcy naruszają przepisy odnośnie prędkości na odcinkach z jej ograniczeniem. Czyżby to do policja nie docierało? Może czas zacząć działać i pohamować nieco tych mistrzów kierownicy?


Anuluj