UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Polsce trzeba uczyć szacunku do przepisów i normalnego zachowania się, a nie jak jest teraz dzicz i samowola. Czasami policjanci powinni oczywiście zgodnie z przepisami "przycisnąć"gówniarzy, żeby coś do nich dotarło.