UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Trudno jest zrozumieć, że tyle mówi się o dwóch miejscowościach wymienionych wyżej a tam w dalszym ciągu ci sami kierowcy naruszają przepisy odnośnie prędkości na odcinkach z jej ograniczeniem. Czyżby to do policja nie docierało? Może czas zacząć działać i pohamować nieco tych mistrzów kierownicy?