Żartowniś z tego jubilata!

10
29.08.2011
Żartowniś z tego jubilata!
fot. AD
Piotr Bałtroczyk świętował w Elblągu pięćdziesiąte urodziny. Tradycyjne „Sto lat” jubilatowi odśpiewali: Olga Bończyk, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Żak, Krzysztof Jaślar, Grupa MoCarta, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Nowaki, zespoły „The Jobers” i „Szalone” oraz - najliczniejsza - elbląska publiczność. Zobacz fotoreportaż.
Mnóstwo żartów dotyczących wieku jubilata, wiele zabawnych wspomnień i komicznych sytuacji z jego życia, opowiadanych przez samego Bałtroczyka, jak i jego gości – to musiało się podobać. Elblążanie po raz kolejny udowodnili, że lubią się śmiać. To był jedyny wieczór tegorocznych Nocy, podczas którego wszystkie miejsca siedzące były zajęte. Ta sytuacja, staje się regułą.
   
   Wu że du (dla niewtajemniczonych déjà vu)
   
Prowadzenie koncertu objęła Grupa MoCarta. Muzycy żartowali, grali, śpiewali, a nawet śpiewająco zapowiadali kolejnych gości. Do łez publiczność rozbawiły kabarety Łowcy.B i Nowaki. Skecze – mimo, że częściowo znane – i tak wywoływały salwy śmiechu. Publiczność i jubilata kokietowały trzy aktorki Olga Bończyk, Katarzyna Zielińska i Katarzyna Żak. Zza kulis, z prezentem dla jubilata, wyłonił się także reżyser spektaklu, Krzysztof Jaślar. Warto też wspomnieć, że elbląska grupa „Szalone” zaśpiewała piosenkę „Wesołe jest życie staruszka”.
   Na deser mikrofon przejął Piotr Bałtroczyk, przez większość wieczoru siedzący na fotelu jubilata i komentujący jedynie żarty kolegów. Przytaczając anegdoty z życia mężczyzny w pewnym wieku, wieśniaka i gwiazdora sprawił, że widzowie zanosili się śmiechem. Ja momentami rżałam.
   - Starość jest wtedy, gdy wartość świeczek przekracza wartość tortu - powtórzył za Jaślarem Bałtroczyk.
   Zwieńczeniem uroczystości był ogromny tort z wizerunkiem jubilata... i jedynie paroma ognistymi fontannami.
   
Olga Kaszubska

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pani Olgo, Pani rżała?A owsem częstowali?Jest Pani zarejestrowana jako klacz sportowa?
Patataj (2011.08.29)

info

0  
  0
Uroczystość w rodzaju Wiejskiego Festynu z upadającego PRL-u. Skecze sklejone pod ubogich intelektualnie, same ramoty. .. i te umizgi aktoreczek do Jubilata. Okropne i mało strawne widowisko !.
(2011.08.29)

info

0  
  0
Było super!!! Już dawnio się tak nie uśmiałęm :)
anarcha (2011.08.29)

info

0  
  0
Pana Piotra bardzo lubię jako prowadzącego ale od trzech lat oglądamy te same kabarety, za taką cenę biletów warto byłoby pomyśleć o nowych gościach. .. ..
mizu (2011.08.29)

info

0  
  0
A czemu nie obchodzi swoich urodzin na mazurach w olsztynie TYLKO w Elblągu. Przecież tu Wybrzeże.
(2011.08.29)

info

0  
  0
bylam na wszystkich 3 dniach (nocach) i nie zaluje ani jednej wydanej zlotowki! uwielbiam noce a te byly pelne wrazen i kultury.
(2011.08.29)

info

0  
  0
lowcy b. jak zwykle wymietli. rewelka kabareton.
(2011.08.29)

info

0  
  0
Ten program był pokazywany w wielu miejscach a urodziny obchodzi symbolicznie, wszedzie.
(2011.08.29)

info

0  
  0
no i co z tego? ja znam na pamiec wiekszosc skeczow, nie nudzi mnie to wcale. bylo smiesznie. fantastyczny wieczor.
(2011.08.29)

info

0  
  0
fajne zdjecia. pewnie bylo fajnie, szkoda, ze nie moglem byc. jakies kabarety w najblizszym czasie w naszym miescie? ktos cos wie?
(2011.08.29)

info

0  
  0