UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uroczystość w rodzaju Wiejskiego Festynu z upadającego PRL-u. Skecze sklejone pod ubogich intelektualnie, same ramoty. .. i te umizgi aktoreczek do Jubilata. Okropne i mało strawne widowisko !.
Uroczystość w rodzaju Wiejskiego Festynu z upadającego PRL-u. Skecze sklejone pod ubogich intelektualnie, same ramoty. .. i te umizgi aktoreczek do Jubilata. Okropne i mało strawne widowisko !.