UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no i co z tego? ja znam na pamiec wiekszosc skeczow, nie nudzi mnie to wcale. bylo smiesznie. fantastyczny wieczor.
no i co z tego? ja znam na pamiec wiekszosc skeczow, nie nudzi mnie to wcale. bylo smiesznie. fantastyczny wieczor.